Golyóstollbetét, 0,3 mm, SCHNEIDER  Eco 725 F, kék (TSC725KF)
  1. Golyóstoll betétek
  1. Irodaszerek
  2. Írószerek
  3. Írószer utántöltők
  4. Golyóstoll betétek
Cikkszám:
TSC725KF
SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓK
Raktáron
Környezetbarát
Egységár
Várható szállítás :
Gyártó :
SCHNEIDER
Alcsoport:
golyóstoll betét
Gyártói cikkszám:
172503
Tömeg:
22 g/csom
Hasonló kategória:
SCHNEIDER Írószer utántöltők
csom
(10 db)
Gyűjtő=5csom
Rendelj gyűjtő mennyiséget, mert azt kényelmesebb szállítani, átvenni!
Gyors szállítás
Gyors szállítás
Akár 1 munkanap alatt
OfficeMarket Ügyfélszolgálat ikon
Gyors válasz ügyfélszolgálatunkon
Irodaszer hűségprogram ikon
IRODASZER HŰSÉGPROGRAM
Regisztrálj és spórolj velünk!
Miért tőlünk vásárolj?
9+1 okot mutatunk
  • Specifikáció
  • Teljes termékleírás
  • Adatok
  • Vélemények
Specifikáció
Alcsoport golyóstoll betét
Vonalvastagság 0.3 mm
Tinta színe kék és árnyalatai
Aláírásra alkalmas Igen
Eltávolítható Nem
Hőálló Igen
Hőérzékeny Nem
Gyorsan száradó tinta Nem
Speciális tinta Nem
Plug&Play rendszer Igen
Biológiai úton lebomló Nem
Újrahasznosított anyagból Igen
Környezetbarát gyártás Nem
Vízálló Igen
Teljes termékleírás
-"Blue Angel" ökocímkével hitelesített, így kiválóan alkalmas a Reco golyóstollak utántöltésére
-kellemesen könnyű és folyamatos tintaáramlás a kényelmes és tiszta írásért
-környezetbarát: az tollbetét teste 95%-ban újrahasznosított műanyagból készül
-kopásálló, rozsdamentesacél hegy
-vízálló tinta
-vonalvastagság: F (0,3 mm)
-minden Plug&Play emblémával ellátott tollal kompatibilis
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Schneider Schreibgeräte GmbH
Schwarzenbach 9, Tennenbronn, 78144 Schramberg
info@schneiderpen.de
https://schneiderpen.com/
Adatok
Tinta színe:
kék és árnyalatai
Vonalvastagság:
0.3 mm