Golyóstoll display, 0,38 mm, nyomógombos, STABILO Liner 308, vegyes (TST308F55)
Cikkszám:
TST308F55
SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓK
Nincs raktáron
Egységár
Várható beérkezés:
3-4 munkanap
Gyártó :
STABILO
Alcsoport:
cserélhető betétes
Gyártói cikkszám:
308F55
Tömeg:
730 g/disp
Hasonló kategória:
Cserélhető betétes golyóstollak Golyóstollak STABILO
A termék nem elérhető. Helyettesítő terméket ide kattintva találsz.
Gyors szállítás
Gyors szállítás
Akár 1 munkanap alatt
OfficeMarket Ügyfélszolgálat ikon
Gyors válasz ügyfélszolgálatunkon
Irodaszer hűségprogram ikon
IRODASZER HŰSÉGPROGRAM
Regisztrálj és spórolj velünk!
Miért tőlünk vásárolj?
9+1 okot mutatunk
  • Specifikáció
  • Teljes termékleírás
  • Adatok
  • Vélemények
Specifikáció
Alcsoport cserélhető betétes
Tolltest anyaga műanyag
Szerkezet nyomógombos
Fogórész gumírozott Igen
Klip típusa műanyag
Vonalvastagság 0.38 mm
Golyóátmérő 0.7 mm
Tinta színe vegyes
Aláírásra alkalmas Igen
Balkezeseknek ajánlott Nem
Érintőképernyőhöz használ Nem
Tolltest színe vegyes
Kiszerelés display
Teljes termékleírás
- átlátszó tolltest
- ergonomikus kialakítás
- a tinta színével megegyező tolltest
- nyomógombos tollszerkezet: speciális mechanizmus a tollhegy akadálymentes visszahúzására
- kényelmes fogórész a fáradtság-mentes írásért
- rozsdamentes acél hegy
- vonalvastagság: 0,38 mm
- cserélhető betét: TST03041 (kék)
- display tartalma: 3 db zöld, 3 db lila, 3 db rózsaszín, 6 db piros, 18 db fekete, 22 db kék színű "Liner 308" golyóstoll
- display mérete: 160x85x160 mm
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
STABILO international GmbH Magyarországi Fióktelepe
1033 Budapest, Szőlőkert köz 7/a.
info.hu@stabilo.com
www.stabilo.hu
Adatok
Tinta színe:
vegyes
Vonalvastagság:
0.38 mm
Tolltest anyaga:
műanyag
Kiszerelés:
display
Tolltest színe:
vegyes
Szerkezet:
nyomógombos
Klip típusa:
műanyag
Aláírásra alkalmas:
Igen
Golyóátmérő:
0.7 mm