Adapter, világutazóknak, 1xUSB-A, 1xUSB-C PD, 65W, USB-C kábel, SKROSS (SKADPD65W)
  1. Hálózati adapterek
  1. Technológia
  2. Technológiai kiegészítők
  3. Töltők, töltőkábelek, egyéb kábelek és adapterek
  4. Töltők
  5. Hálózati adapterek
Cikkszám:
SKADPD65W
SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓK
Raktáron
Várható szállítás :
Gyártó :
SKROSS
Alcsoport:
adapter
Tömeg:
304 g/db
Hasonló kategória:
Utazási kiegészítők SKROSS Töltők, töltőkábelek, egyéb kábelek és adapterek Töltők
db
Gyors szállítás
Gyors szállítás
Akár 1 munkanap alatt
OfficeMarket Ügyfélszolgálat ikon
Gyors válasz ügyfélszolgálatunkon
Irodaszer hűségprogram ikon
IRODASZER HŰSÉGPROGRAM
Regisztrálj és spórolj velünk!
Miért tőlünk vásárolj?
9+1 okot mutatunk
  • Specifikáció
  • Teljes termékleírás
  • Adatok
  • Vélemények
Specifikáció
Alcsoport adapter
UTP csatlakozó Nem
USB csatlakozó Nem
USB-B Nem
USB-C Nem
miniUSB csatlakozó Nem
microUSB csatlakozó Nem
MicroB csatlakozó Nem
3,5" Jack csatlakozó Nem
2x3,5 jack csatlakozó Nem
mini DisplayPort Nem
DVI csatlakozó Nem
HDMI csatlakozó Nem
mini HDMI csatlakozó Nem
micro HDMI csatlakozó Nem
VGA csatlakozó Nem
Tápkábel Nem
Lightning csatlakozó Nem
Teljes termékleírás
-1 x USB C kimenet
-1 x USB A kimenet
-bemeneti feszültség: 100V – 250V
-max. áramerősség: 2,5 A
-teljesítmény: 100V – 2500W / 250V – 625 W
-méretek (csomagolással): 103 x 72 x 110 mm (szé x ma x mé)